Legnépszerűbb eladó ingatlanok

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 19 db, kiadó ingatlan: 15 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Legnépszerűbb eladó ingatlanok

19 találat

Eladó Erdő, Gyula 10000 m² 39.9 M Ft

eladó Erdő

Békés megye, Gyula
Azonosító: 517_koimp

Eladó Gyula fűdővárosban a Fehér körös partján, egy 1 hektáros terület, ami 3 hrsz . számon szerepel .(nádas, erdő) Az ingatlan bekerített, jelenleg szabadidő parkként van hasznosítva. Ez áll egy erdős részből és egy 2 300 m3 -es tóból, játszótérből, füves pályából. A tó vízpótlás a a Körösből lehetséges melyre az engedélyek megvannak. Az ingatlan...

Belső terület
15 m²
Telek terület
10000 m²
Irányár
39.9 M Ft
(3.99 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó Szántó, Békéscsaba 33000 m² 30 M Ft

eladó Szántó

Békés megye, Békéscsaba, Dobozi út
Azonosító: 258_koimp

Eladó 3,3 ha (130 ak) szántó, Békéscsaba dobozi út végén a volt Tsz-nél. Teljes közmű előtte megy el. Jó elhelyezkedésének köszönhetően, jó lehet üzemnek, telephelynek is....

Telek terület
33000 m²
Irányár
30 M Ft
(0.91 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Békés 1 szoba 9 m² 5.8 M Ft

eladó nyaraló

Békés megye, Békés, Borosgyán 3-as tó
Azonosító: 654_koimp

Eladó Békés Borosgyán 3-as tavon a déli partszakaszon (194-es hely). Ez a tó legmagasabb pontja. Az épület a felső parton van, nem lent a viznél. A parton törmelékkel töltött 10 nm -es stég , kétoldalt pedig jó nadas rész található.közvetlen szomszéd nincs. ...

Belső terület
9 m²
Telek terület
200 m²
Szobák
1
Irányár
5.8 M Ft
(644.44 E Ft/㎡)
vízparti!
Vízparti
Eladó Építési telek, Békéscsaba 850 m² 5 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, (Áchim András lakótelep), Mokry utca
Azonosító: 525_koimp

Eladó Békéscsabán a Mokry lakótelepen egy sarki, építési telek. Közművek az utcában vannak....

Belső terület
1 m²
Telek terület
850 m²
Irányár
5 M Ft
(5.88 E Ft/㎡)
Eladó Ipari telek, Békéscsaba 500000 m² 4000 M Ft

eladó Ipari telek

Békés megye, Békéscsaba, Gyulai út
Azonosító: 599_koimp

Az ingatlan paraméterei: 8 hektár + 42 hektár Alapterület összesen 50 ha (igény szerint osztható) - Rendezési terv főbb paraméterei: - Gazdasági, kereskedelmi szolgáltató terület - 40 %-os beépíthetőség - 10,5 méter építménymagasság - Három város – Békéscsaba, Gyula, Békés - találkozási pontjában található - 1,2 km hosszan határos a gy...

Telek terület
500000 m²
Irányár
4000 M Ft
(8 E Ft/㎡)
Eladó tanya, Békéscsaba 3 szoba 110 m² 33 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Békéscsaba, Réti utca
Azonosító: 605_koimp

Eladó Békéscsabán az elkerülőről is megközelíthető 110 nm-es tanya 5000 nm-es bekerített telekkel. Az épület jó állapotú. Kiváló lehetőség telephelynek , vállalkozásnak is . ...

Belső terület
110 m²
Telek terület
5000 m²
Szobák
3
Irányár
33 M Ft
(300 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Békéscsaba 5 szoba 180 m² 70 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Urszinyi Dezsőné utca
Azonosító: 672_koimp

Drasztikus ÁRCSÖKKENÉS! Két generáció számára is ideális nagypolgári családi ház Békéscsaba szívében Eladásra kínálok Békéscsaba kedvelt belvárosi részén, a Vízmű iskola közelében egy 1920-ban épült, 180 m²-es tégla családi házat. Az ingatlan 5 szobával – 4 külön nyíló hálóval és egy tágas hallal – kényelmes megoldást nyújt nagyobb családoknak v...

Belső terület
180 m²
Telek terület
850 m²
Szobák
5
Irányár
70 M Ft
(388.89 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Békéscsaba 5 szoba 135 m² 88 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Békéscsaba, Bogár utca
Azonosító: 669_koimp

Kivételes mediterrán családi otthon Békéscsabán Ez a jó állapotú, 135 m²-es családi ház a város Keleti kertek csendes, népszerű részén helyezkedik el, 780 m²-es, gondozott telken. Az épület 2006-ban épült, földszintes, minden szoba külön nyílik, napfényes, barátságos kialakítással. A nappaliból közvetlen teraszkapcsolat nyílik a kertbe. A kert m...

Belső terület
135 m²
Telek terület
780 m²
Szobák
5
Irányár
88 M Ft
(651.85 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Szabadkígyós 4 szoba 190 m² 105 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Szabadkígyós, Kastély utca
Azonosító: 629_koimp

Exkluzív ingatlan Szabadkígyós elit részén Befektetői álom: több funkciós infrastruktúra Érdekli Önt egy növekvő értékű birtok? INGATLAN HELYSZÍNE, LOKÁCIÓ A birtok Szabadkígyós festői Kastélykert városrészében található, közvetlenül a Wenckheim-kastély szomszédságában. A másik közeli nevezetesség a nívós Lipicai Aranyménes és a szabadkígyó...

Belső terület
190 m²
Telek terület
11000 m²
Szobák
4
Irányár
105 M Ft
(552.63 E Ft/㎡)
Eladó tanya, Gyula 6 szoba 260 m² 80 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Gyula
Azonosító: 668_koimp

**KIVÉTELES LEHETŐSÉG! GAZDASÁGILAG MŰKÖDŐ, TELJESEN FELÚJÍTOTT ÉS FELSZERELT TANYA ELADÓ!** Képzeljen el el egy önellátó tanyát, legelésző állatokkal, kapirgáló tyúkokkal, páva a ház tetején, gémeskúttal, zöld veteménnyel, fólia sátorral, sok sok gyümölcsfával, CSÖND NYUGALOM, HARMÓNIA. Ha megvan akkor jöjjön el ide! Mert MEGTALÁLTA! Az el...

Belső terület
260 m²
Telek terület
8900 m²
Szobák
6
Irányár
80 M Ft
(307.69 E Ft/㎡)
Eladó vendéglátás, Domaszék 20 szoba 1380 m² 390 M Ft

eladó vendéglátás

Csongrád megye, Domaszék, Deák Ferenc utca
Azonosító: 630_koimp

**Kereskedelmi célú ingatlan befektetőknek Domaszéken** Céggel, működési engedéllyel, rendelkező vendéglátó egység Kiváló ár-érték arány. **INGATLAN HELYSZÍNE, LOKÁCIÓ** Az ingatlan Domaszék szívében, a 55-ös út mentén található. Könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt. A turista buszok kedvenc megállóhelye. Ez a hel...

Belső terület
1380 m²
Telek terület
6100 m²
Szobák
20
Irányár
390 M Ft
(282.61 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Vésztő 3 szoba 250 m² 2 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Vésztő, Vásártér utca
Azonosító: 601_koimp

Eladó Vésztőn, főút mentén egy rossz állapotú családi ház, telekáron. Az épület funkciói nem működnek.A közművek rendelkezésre állnak. Akár vállalkozásnak is megfelelő. Ha ÖN lát benne fantáziát, ne habozzon, tegyen ajánlatot! ...

Belső terület
250 m²
Telek terület
2910 m²
Szobák
3
Irányár
2 M Ft
(8 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Békéscsaba 1990 m² 12 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, (Kenderföldek), Vető utca
Azonosító: 624_koimp

Élvezze a nyugalmat Békéscsabán! Ideális lehetőség fiatal építkezőknek. Mit tenne ezzel a sokoldalú 1990 nm-es telekkel? Igény esetén megosztjuk, és csak 1 telekrészt is megvásárolhat! **INGATLAN HELYSZÍNE, LOKÁCIÓ** A telek Békéscsaba Kenderföldek városrészében található.Ez a városrész dinamikusan fejlődik, ideális fiatal családok számár...

Telek terület
1990 m²
Irányár
12 M Ft
(6.03 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Békéscsaba 2 szoba 95 m² 32 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Horváth utca
Azonosító: 653_koimp

Kivételes lehetőség békéscsabai családi házrész! Ez az 1960-ban épült, földszintes, 95 m²-es házrész Békéscsaba belvárosában helyezkedik el, saját elkerített 400 m²-es kerttel és önálló garázzsal. A tágas, két szobás ingatlan részben felújítandó, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint formálhatja. A központi fűtés és a keleti tájolás biz...

Belső terület
95 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
2
Irányár
32 M Ft
(336.84 E Ft/㎡)
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Kevermes 450 m² 22.5 M Ft

eladó üzlethelyiség utcai bejáratos

Békés megye, Kevermes, Március 15. utca
Azonosító: 649_koimp

Eladó a Román határhoz közeli település (Kevermes) központjában egy 450 nm-es, sok lehetőséggel kecsegtető, vállalkozásra is alkalmas épület együttes, rengeteg helyiséggel, konyhával, bárpulttal, saját hátsó udvarral, rakodási lehetőséggel. Méretéből adódóan akár több generációs ház vagy társasház is lehetséges....

Belső terület
450 m²
Telek terület
1300 m²
Szobák
0
Irányár
22.5 M Ft
(50 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Békéscsaba 2 szoba 100 m² 16 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Arany János utca
Azonosító: 685_koimp

Békéscsaba csendes részén eladó egy 100 m²-es, felújításra/bontásra szoruló családi ház 750 m²-es telekkel. A vegyes falazatú, ami a 60 as években épült. Az ingatlan egybe nyíló hallból és hálószobából közlekedőből áll. Jelenlegi állapota lehetőséget ad egyedi igények szerinti felújításra, így álmai otthona valósulhat meg. Komfort nélküli, de mind...

Belső terület
100 m²
Telek terület
750 m²
Szobák
2
Irányár
16 M Ft
(160 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Újkígyós 3+1 szoba 110 m² 15.5 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Újkígyós, Gyulai út
Azonosító: 688_koimp

Eladó családi ház Újkígyóson – Kihagyhatatlan lehetőség felújítandó otthon keresőknek Újkígyós csendes utcájában, Békés megye egyik kedvelt településén kínálok megvételre egy 110 m²-es, 3+1 szobás családi házat. Az egy szintes, vegyes falazatú, ingatlan 1965-ben épült, amely teljes felújítást igényel, így új tulajdonosa saját ízlésére szabhatja...

Belső terület
110 m²
Telek terület
1960 m²
Szobák
3+1
Eredeti irányár
17.5 M Ft
Akciós ár
15.5 M Ft
(140.91 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Békéscsaba 2 szoba 50 m² 35.5 M Ft

eladó panellakás

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Bartók Béla út
Azonosító: 693_koimp

Kényelmes otthon Békéscsaba szívében – felújított, földszinti panel lakás! Ez a 50 m²-es, teljes körűen felújított lakás Békéscsaba egyik rendezett négyemeletes panelházának földszintjén helyezkedik el. A külön nyíló szobák kis családok vagy párok számára is ideális. A lakás cirkó fűtésű, 10 cm-es hőszigeteléssel, délnyugati tájolással, kors...

Belső terület
50 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
35.5 M Ft
(710 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Békéscsaba 2 szoba 58 m² 34.9 M Ft

eladó panellakás

Azonosító: 692_koimp

Ideális panel lakás Békéscsabán, frekventált, mégis csendes környéken Kiváló elhelyezkedésű, 58 m²-es, 2 szobás panel lakás eladó Békéscsabán a 2. emeleten, rendezett négyemeletes panelházban. A minden helyiség külön nyíló, tágas és világos tereknek, hallnak, valamint a jó állapotnak köszönhetően az ingatlan ideális választás fiatal pároknak, cs...

Belső terület
58 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
34.9 M Ft
(601.72 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt

19 találat
Legnépszerűbb eladó ingatlanok
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2